Biz kimiz

Doğaya Danış, Sağlıklı yaşam yolunda sizlere 7/24 hizmet anlayışıyla %100 orjinal ürünler, hızlı teslimat ve güvenilir hizmet politikası ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz ve farklı hizmet seçeneklerimiz bizi diğer alışveriş sitelerinden ayıran en temel husustur. Zira biz birlikte çalıştığımız Biyokimya ve Tıbbi Genetik alanında Uzman Doktorlarımızla, müşterilerimizin kişiye özel ihtiyaçlarına yönelik olarak da danışmalık yapabilmekteyiz. Bu sayede birçok alanda geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile çeşitlilik sunmakla beraber satış esnasında ve satış sonrasında kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz.

Farkımız nedir

Fonksiyonel tıp öğretisinde insana bütüncül olarak bakılır ve sorunlara cevap aranır. Bu öğreti doğrultusunda kişi için gerekli olan gıda takviyelerine ve yapılacak olan kişiye özel testlere, birlikte çalıştığımız uzmanların rehberliğinde karar verilir. Doğaya Danış olarak, kişiye özel testlerin yaptırılması ve kullanılması tavsiye edilen takviye edici gıdaların teminini sağlamaktayız.

Kalite politikası

Satışını yaptığımız ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Ürün etkililiği, kalitesi ve güvenliğine çok büyük önem veriyoruz. Bu nedenle resmi ithalatçı, üretici ya da ecza depoları dışında güvenemeyeceğimiz kaynaklardan ürün temin etmiyoruz. Zira bir ürünün “İyi Üretim Uygulamaları(GMP)” prensipleri doğrultusunda üretilmesi ne kadar önemliyse, “İyi Depolama ve Dağıtım Uygulamaları(GDP)” prensipleri doğrultusunda depolama ve dağıtımlarının yapılması o kadar önemlidir.

Bize ulaşın

Her türlü sorunuz için 0850 420 10 40 numaralı çağrı merkezinden, 0544 255 72 72 numaralı telefondan, WhatsApp’tan, sitemizdeki canlı destek linkinden ulaşabilir yada dogayadanis01@gmail.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hep Birlikte Sağlıklı Bir Yaşama..

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?