• Klaire Labs Ther-Biotic® Complete 60 Kapsül
Klaire Labs Ther-Biotic® Complete 60 Kapsül
Ürün Kodu : 828054733480       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Klaire Labs
355.00 TL   Kdv Dahil
-
+
Ther-Biotic® Complete, sağlık için son derece önemli olan 12 adet, güvenilir ve üzerinde tüm gerekli çalışmalar yapılmış olan laktik asit bakterisinin yüksek etkili ve sinerjistik bir karışımıdır. Formül, normal koşullarda ince bağırsaktaki en yaygın mikroorganizma olan altı farklı kolonileştirici Lactobacillus türünü, dört farklı kolonileştirici Bifidobacterium türünü, kalın bağırsakta birbiriyle yarış halinde olan sağlıklı bakterileri ve bin yıldır yoğurt mayası olarak kullanılan yararlı laktik asit bakterilerini bir araya getirmektedir. Ther-Biotic® Complete’in içeriğinde yer alan probiyotik suşlarının her biri kendine özgü bir işleve sahiptir. Ancak diğer bileşenlerle bir arada bulunduklarında, hem ince hem de kalın bağırsak için sinerjistik probiyotik besin desteği sağlarlar.


Kolonizasyon ve kompleks gastrointestinal mikroflora sağlaması bakımından, çok suşlu probiyotik formülasyonların, tek suşlu formülasyonlara kıyasla daha üstün olduğunu ortaya koyan çok sayıda çalışma mevcuttur. Çok suşlu probiyotikler farklı şekilde girdikleri etkileşim ile tek suşlulara kıyasla daha etkili olurlar. “Protokooperasyon” olarak adlandırılan bu karşılıklı ve yararlı etkileşim, ya da sinerji, artış gösteren patojen-karşıtı etkinlik sayesinde anlaşılabilir. Farklı türlerin bir arada kullanılması, faydalı organizmaların büyümesini ve metabolik aktivitelerinin artmasını, böylece besin maddesi tüketiminde artış sağlanmasını ve gastrointestinal patojenlerin probiyotikler tarafından kontrol edildiği bir mekanizma oluşmasını sağlar. Bu durum çeşitli çalışmalarda da ortaya konmuştur.


Probiyotik karışım  (10 milyar CFUs) ve  
Hindiba kaynaklı inülin .....................................280mg

Lactobacillus rhamnosus
Bifidobacterium bifidum
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus casei
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus salivarius
Bifidobacterium longum
Streptococcus thermophiles
Lactobacillus bulgaricus
Lactobacillus paracasei
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium breve
DİKKAT:Bu ürün soğuk zincirde taşınması gerekmektedir. Bu bağlamda bu ürünün taşınma işlemi özel koşulları sağlamak için buz kalıpları ve özel kolide taşınmaktadır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.