• Klaire Labs BTAGEN  Powder Prebiyotik 150 GR
Klaire Labs BTAGEN Powder Prebiyotik 150 GR
Ürün Kodu : 828054750975       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Klaire Labs
230.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
5 İŞ GÜN İÇİNDE KARGOYA VERİLİR
-
+

BiotaGen, bağırsak mikroflorasındaki faydalı bakteri kolonizasyonu ve sistemik bağışıklık fonksiyonunu artıran prebiyotik lif içeren, eşsiz bir formülasyondur. Bu prebiyotik kombinasyonu, İnülin, Beta -Glukan oluşan sindirilemeyen lifler içerir.

BTAGEN bağırsak mikroflorasını desteklemek için probiyotiklerle sinerjik etkinlik oluşturur. Prebiyotikler, gastrointestinal sistemdeki faydalı mikroorganizmaların etkinliğini artırarak kolonizasyon oluşturmada patojenlere karşı yarışmacı olmasını destekler. Kalın bağırsağa değişikliğe uğramadan ulaşan prebiyotikler, kolonik bakteriler tarafından fermante edilerek faydalı probiyotik mikroorganizmalarının enerji ihtiyacını karşılar. Bu fermantasyon sonucunda ortaya çıkan kısa zincirli yağ asitleri (asetat-bütrat) bağırsak pH’ını düşürerek, asitli ortamda patojen mikroorganizmaların artmasını engelleyerek, yararlı mikroorganizmaların çoğalmasına imkan sağlar.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
5 İŞ GÜN İÇİNDE KARGOYA VERİLİR
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
ÜRÜN SİPARİŞİNDEN SONRA 5 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGO TESLİMİ YAPILIR.
İade/İptal Detayları
:
ÜRÜN ELİMİZE ULAŞTIKTAN SONRA PAKET AÇILMADAN YASAL SÜRE İÇERİSİNDE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.AKSİ DURUMDA ÜRÜN İADESİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?